Merhaba, bilgi alabilirmiyim?

Tente Satış ve Montaj Fiyatları


Çok uzun yıllar boyunca gölgelendirme sistemi olarak ve mekanın yapısının direkt olarak değişmesini sağlayacak, üstünün ve çevresinin kapatılmasını destekleyecek sistemlerden yararlanılmıştır. Günümüzde bu sistemlerin sadece işletmelerde değil, evlerde de çok yaygın bir hale gelmesinin temelinde, tente satışlarındaki düşük ücretler yer alıyor. İstediğiniz her zaman için, belirli bir cephenin yanal alanıyla ilgili en ve boy açısından inceleme yapılmasının ardından siparişinizi verebileceksiniz.

Kaç metrekarelik tentenin kurulumunun yapılması isteniyorsa, bu duruma uygun bir şekilde sistemi hazırlanması gerekecektir. Haftalar süren bir işlem olmaması nedeniyle, direkt olarak montaja dair fiyatları öğrenmek ve her bir tente seçeneğinden yararlanmak mümkün olacaktır   Satışları yapan kurumla iletişime geçtiğinizde, çok uygun fiyatlarla montaj ve servis hizmetlerinden de yararlanmanız sağlanacaktır.

Tente Metrekare Fiyatları

Tentenin metrekare fiyatları araştırıldığında, özellikle ürünün modeline bağlı olarak iki kat farka ulaşan metrekare fiyatıyla karşılaşılabiliyor. 60 Türk Lirası tutarında ortalama bir ücretle branda alınabileceği gibi, tentenin kurulumu ve hazırlanması için 400 ila 600 Türk Lirası aralığında bir ödeme yapılması talep ediliyor. Ürünlerde kırmızı, mavi, siyah, beyaz veya diğer renklerde olan tek renk seçeneklerin yanı sıra, çok renkli olan modellere de yoğun bir şekilde ilgi gösterilmeye devam ediliyor. Fiyatlara kurulum ekipmanları da dahil olacak şekilde toplu bir satın alım mümkündür.

Tente Montaj ve Tamiri

Tentenin montajının gerçekleştirilmesi için özellikle hizmeti hangi şirketten aldıysanız, direkt olarak o kurum bünyesinde servisin çağırılması mümkün olacaktır. Kurumun belirlediği montaj ve bakımla ilgili faaliyetler direkt olarak farklı fiyatlara ve hizmet olanaklarına bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Yedi gün yirmi dört saat kullanıma uygun, binlerce kez aç kapa yapabileceğiniz şekilde tasarlanmış olan tente modelleri bulunuyor.

10 yıla yakın süre boyunca hiçbir şekilde sarkma veya kullanım problemi oluşturmaksızın değerlendirilebilecek yapıya sahip olması nedeniyle, hiçbir problem yaşanmaksızın, otomatik veya manüel tentenin kullanımı mümkün olacaktır. İstediğiniz her zaman için açabilir, üzerinde kar veya yağmur suyu olması fark etmeksizin sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Genel

Aramak için Tıklayınız