Merhaba, bilgi alabilirmiyim?

Tente Kurulum ve Tamir Hizmeti


Tente siparişlerinde ilk olarak profesyonel ekip tarafından keşif çalışmalarının yapılması amacıyla, tentenin kurulması istenen yerin kontrol edilmesi gereklidir. Ardından, hangi tente çeşidi için siparişinizi vermek istediğinize bağlı olarak toplam fiyat belirlenecek ve kurulum için anlaşılacaktır.

Tek renk olan tente kumaşsı seçebileceğiniz gibi, farklı renklere sahip kumaşların siparişini verebilir, tente sisteminin yapısına dair seçiminizi yapabilirsiniz. Gölgelendirme sistemlerinde birbirinden farklı fiyat ortalaması ve ürün özelliği bulunuyor. Tente kurulması için metrekare başına ürün fiyatını öğrendikten sonra, kurulacak olan alana bağlı olarak hesaplama yapabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. İthal kumaşa sahip olan akrilik tenteler olduğu gibi, yerli kumaşın yer aldığı tenteler de bulunuyor. Ürünlerin özellikleri ve yapıları birbirinden farklı olması nedeniyle, fiyatlar arasında büyük değişikliklerle karşılaşılma durumu söz konusudur.

Tente Kurulumu ve Fiyatları

Pergole ve raylı sistemler, körüklü tente sistemleri, mafsallı tente sistemleri ve kış bahçesi için birbirinden farklı gölgelendirme çeşitleri bulunuyor. Her bir ürün türünde ve kullanım durumunda hem özellik olarak hem de fiyat olarak farklarla karşılaşılması mümkündür. Perfole ve raylı tente seçeneklerinde müşterilere tente siparişleri için her türlü hava koşuluna uygun, dayanıklı ve uzun ömürlü modeller sunuluyor. Ön oluğa sahip, aşırı sıcakta veya yoğun kar ile yağmur yağışında deforme olmayacak yapıya sahip sistemde firmalara göre değişen metrekare fiyatları bulunabiliyor.

Tente Bakım ve Onarımı

Türkiye’nin dört bir yanında binlerce işletme, konut ve bahçe için özel olarak tente sistemlerinin kurulumu, düzenli olarak bakım onarım çalışmalarının yapılması mümkündür. Ürünlerin uzun ömürlü bir yapıya sahip olmasının yanı sıra, sürekli olarak sorun çıkartacak mekanizmalarının bulunmaması dikkat çekiyor.

Hem evlerde hem de iş yerlerinde farklı özelliklere sahip, farklı fiyat aralıklarıyla satışa sunulan seçenekleri sipariş edebilirsiniz. Profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilecek olan bakım ve onarım çalışmalarının günler boyunca sürmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Aynı zamanda tente bakım ve onarımlarında, tentenin kurulum ücretine yakın, son derece yüksek tutarlarla karşılaşılmıyor olması da bu ürünlerin bakımının rahatlıkla yapılmasını sağlıyor.

Genel

Aramak için Tıklayınız