Merhaba, bilgi alabilirmiyim?

Popüler Tente Kumaş Çeşitleri


Tente satın almak ve özel olarak kumaş çeşitlerini incelemek isteyenler için bu alanda üç farklı türde ürün seçeneğine ulaşım olanağı bulunuyor. Akrilik tentelik yerli kumaş veya ithal kumaş tercih edebileceğiniz gibi, polyester malzemeden imal edilen tentelik kumaşlı tenteleri de sipariş edebilirsiniz.

İthal Akrilik Tente Kumaşı

İthal olarak temin edilen modellerden bir tanesi olan akrilik tente kumaşı için satın alma işlemlerinizi özellikle de yıllar boyunca garantili bir şekilde kullanma olanağıyla yapabilirsiniz. Uzun ömürlü olmasının yanı sıra son derece kaliteli malzeme özelliği, garanti olanakları da bu ürünün herkes tarafından ilgi görmesine neden oluyor.

Solmaya karşı garantili, uzun ömürlü, her türlü hava koşuluna uyumlu, su geçirmeyen bir ürün olarak imal ediliyor. Renk seçenekleri de son derece fazla olduğu için, kumaş ipinin ham durumdayken boyaması yapılıyor olması nedeniyle sıkça tercih ediliyor. Tente sistemlerinde her zaman için her türlü tente boyutuna uygun, kullanım kalitesi itibariyle de memnun olacağınız bir tür olması nedeniyle rahatlıkla bu tente kumaşını alabilirsiniz.

Yerli Akrilik Tente Kumaşı

Yerli akrilik tente kumaşı, ithal olan kadar yoğun bir ilgi görüyor. Fiyat olarak daha uygun bir ortalamasının bulunuyor olmasının yanı sıra, uzun ömürlülük açısından bazı kullanımlarda diğerine nazaran daha az bir süre kullanıldığı biliniyor.

Polyester Tente Kumaşı

Polyester malzemeden imal edilen özel tentelik kumaşlar, farklı renk seçenekleriyle birlikte satın alınabiliyor. Bu ürünlerde özel olarak su geçirmeyecek şekilde tentenin her yerine tam gergin halde kaplama yapılıyor. Sadece tek renk değil, baskılı veya çift renkli modelleri de tercih edebilir, kurum reklamının ve logosunun yapılması da mümkün olacaktır.

Günümüzde en çok ilgi gören ve ekonomik ürünlerden bir tanesi olması, plastiğe yakın bir yapısının bulunması nedeniyle de kullanım olanakları itibariyle herkes için avantajlı ürünler arasında yerini alıyor. Su geçirmez, uzun süre kullanıma uygun, her türlü hava şartına uyum sağlayabilecek şekilde kabarma veya atma yapmayan bir ürün olarak imal ediliyor.

Genel

Aramak için Tıklayınız