Merhaba, bilgi alabilirmiyim?

Pergole Tente Fiyatları

Pergole Tente

Pergole Tente


Her bir işletme ve konut için kullanıma uygun olan tente modelleri, yeni sezonda düşük fiyatlar ve yüksek kaliteyle binlerce kişiyi kendine çekmeye devam ediyor. Özellikle yıllar boyunca düzenli olarak pratik bir şekilde kullanabileceğiniz tenteye sahip olmak isterseniz, bu alanda tecrübeli ekiple iletişime geçebilir ve kaliteli tente kumaşlarıyla ürün tasarlanmasını talep edebilirsiniz. Buna bağlı olarak doğrudan ödenecek olan tutarı da metrekare başına değişecek biçimde belirlemek ve ödemesini yaparak kurulumunu gerçekleştirmek mümkün olacaktır.

Pergole Motorlu Tente

Motorlu tentenin satın alınması için otomatik modelde ortalama 450 Türk Lirası olan ürün fiyatın ödenmesi gereklidir. Ayrıca montaj faaliyetleri ve servis hizmeti de alınmak istendiği taktirde, toplam ödeme tutarının değişme durumu söz konusu oluyor.

Demonte Pergole Tente Fiyatı

Demonte tente fiyatları, sabit modellerden çok da farklı değildir. Otomatik pergola modelden metrekare başına ortalama 50 TL daha düşük bir ücretle satış yapılıyor. Özellikle de tentenin yapısı itibariyle kullanılacak kumaş ve sistemin genel yapısı göz önünde bulundurularak adresinize bir ürün tanımlamasının yapılması gerekecektir. Demonte olan modellerde metrekare başına KDV hariç 400 Türk Lirası tutarında bir ödeme talep edilecektir.

Otomatik Pergole Tente Fiyatı

Yeni sezonun en çok ilgi gören ve her mevsim kullanıma uygun yapıya sahip olan ürün türlerinin yer aldığı çeşitli tente türleri bulunuyor. Türkiye’nin her yerinden siparişlerin kaliteli kumaşlara sahip olan tenteler için verilmesi mümkün oluyor. Otomatik tenteler için metrekare fiyatları üzerinden bir inceleme yapabilir, demonte olan modellerde olduğu gibi, sabit şeffaf branda veya izolasyonlu çadırlar için de siparişleri verebilirsiniz.

Sabit ürünler olmadıkları ve tamamen müşterileri isteklerine bağlı olarak üretildikleri için, bu alanda herkesin ihtiyacını tam anlamıyla karşılama olanağı bulunuyor. Otomatik pergola tentenin kullanılacak olması halinde metrekare başına ödenecek olan ücret KDV hariç ortalama 450 Türk Lirası seviyesinde oluyor. Uzunluğa ve genişliğe göre bir hesaplama yapılması halinde, kaç metrekarelik ürünün yeterli olacağı anlaşılabiliyor.

Genel

Aramak için Tıklayınız