Merhaba, bilgi alabilirmiyim?

Pergole Sistemleri

pergole tente

pergole tente


Pergole Sistemleri

Olumsuz hava koşullarının etkisi nedeniyle mağdur olmamak, güzel havalardan verim alabilmek için tente ve cam sistemlerinin son derece kaliteli olması gereklidir. Bunun için de hangi ürün türünün seçileceği, uzun ömürlü olup olmama durumları ve diğer pek çok özelliğinin göz önünde bulundurulması gerekiyor. Ancak bu sayede gölge ve cam sistemlerinden hem ev hem de işyerlerinde istenen kullanım olanaklarına ulaşılması mümkün olacaktır.

Prime Tente Hizmetleri

Tüm hava koşullarında kullanıma uygun, birinci kaliteli malzemelerle tasarlanan gölge ve cam hizmetleri bulunuyor. Prime Tente ile iletişime geçtiğiniz taktirde hem tente sistemleri için hem de cam balkon ve özel cam sistemleri için uygun fiyalarla hizmet alabiliyorsunuz. Binlerce müşteriye, 9 yıldır gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde aşağıdaki tente ürünleri ekonomik ve uzun ömürlü olacak şekilde sunuluyor;

  • Motorlu tente
  • Otomatik tente
  • Körüklü tente
  • Çift açılır tente
  • Kasetli tente
  • Sabit dekoratif tente
  • Pergola tente
  • Mafsallı tente

Otomatik Tente Sistemi

Otomatik tenteler, gün içerisinde ne kadar açılması istendiği doğrudan manuel bir şekilde ayarlanması gerekmeyen yapıya sahiptir. Bu nedenle kas gücü gerektirmediği gibi, uzun süren rulo sarma durumu da bulunmaz. Direkt olarak otomatik sarım sürecinden yararlanabilir, her hava koşulunda, aşırı sıcaklardan veya donma problemlerinden mağdur olmaksızın tüm tente sistemini sorusuz şekilde kullanabilirsiniz.

Sensörlü ve Kumandalı Tente Sistemleri

Kumandalı tente sistemleri, özellikle günlük sık kullanımlar için en çok ilgi gören ürün seçenekleridir. Dükkanlarda olduğu gibi, evlerde de hem dayanıklı olmaları hem de pratik bir şekilde açılıp kapanabiliyor olmaları nedeniyle yoğun bir şekilde talep ediliyorlar. Motor ve kumanda, tentenin tüm rulosunun açılmasını ve kapanmasını hem hızlı hem de kolay hale getiriyor. Güç gerektirmediği gibi, sürekli olarak bakım yapılmasını gerektiren hassas bir mekanizma yapısı da bulunmuyor.

Sensörlü ve kumandalı sistemlerde de tentenizi tamamen açmak veya tamamen kapatmak zorunda kalmıyorsunuz. Doğrudan hangi noktada kalmasını istiyorsanız buna uygun bir şekilde sarma işlemini durdurabilir ve yerinde kalmasını mümkün kılabilirsiniz.

Genel

Aramak için Tıklayınız