Merhaba, bilgi alabilirmiyim?

Motorlu Tente Kurulumu ve Tamiri


 

Motorlu tentelerin sürekli olarak ilgi görmesinin en temel nedeni, bu ürünlerin yıllar boyunca aynı hızda ve deforme olmaksızın kullanılabilir olmasından kaynaklanmaktadır. Küçük yüzeylerin kapatılmasını destekledikleri gibi, tavanın tamamının direkt olarak motorlu tente gibi bir sistem yardımıyla açılır kapanır hale getirilmesi mümkün olmaktadır. Hem mağduriyet yaşamamak hem de açılma ve kapanma sürecini kolaylıkla yönetebilmek amacıyla özel olarak motorlu tentelere ilgi gösteriliyor.

Motorlu Tente Kurulum Ücretleri

Motorlu tentelerin kurulumuyla ilgili faaliyetler için, tentede kullanılacak genel malzemelerin seçilmesi gerekmektedir. Tentenin kumaş bölümünde kullanılacak olan malzemenin hangi renk veya renklerde olması istendiğinin belirtilmesi, kaç metrekarelik alan için kurulum yapılacağının belirlenmesi gerekmektedir. Bu alanda herhangi bir problemle karşılaşılmaması, özellikle de tente kurulum faaliyetlerinin çok kısa süre içerisinde gerçekleştirilebilmesi amacıyla, metrekare bazında fiyat öğrenilmesi gerekmektedir.

Tentelerin kurulumunda motorlu olan modellerde farklı,  pergola sistemler veya manüel kullanım için olan modellerde farklı fiyatlar belirlenmektedir. Sabit, açılma ve kapanma özelliği bulunmayan, genellikle pencerelerin üzerinde oval tasarıma sahip olan modeller ise dekorasyon olarak kullanılmaktadır. Motorlu tenteler ise hem gölgelendirme sistemi olarak kullanıma uygundur hem de her zaman için açılır kapanır tavan özelliği taşımaktadır. Tentenin üzerinde ses sistemlerinin kurulumu, zemin kurulumu yapılması veya direkt olarak yük yerleştirilmesi mümkün değildir. Fiyatları, tüm malzeme seçimleriyle metrekare başına fiyat öğrenerek değerlendirmek mümkündür.

Motorlu Tente Bakım Onarımı

Motorlu tentenin bakım hizmetlerinin, tenteyi kuran firmayla iletişime geçilerek her zaman için alınması mümkün oluyor. Sürekli olarak bakım gerektirmediği gibi, verimli kullanım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla dikkat edilmesi gereken durumların başında, yağının düzenli olarak kullanımı ve diğer parçalarının incelenme süreci bulunmaktadır.

Ofislerde, kafelerde, fabrikalarda ve daha pek çok farklı türdeki gibi geniş cepheye sahip olan iş yerlerinde, kullanışlı ve kaliteli tentelerden yararlanılması mümkün olacaktır. İş yerlerinde motorlu tentenin yoğun bir şekilde ilgi gördüğü, özel olarak hizmet alınmasını sağlayan iş kollarının başında kafeler yer almaktadır. Kafelerin direkt olarak nargile ve sigara gibi dumanlı ürünlerin içilebilir olmasını sağlayan bir alan haline getirilmesi mümkündür.

Genel

Aramak için Tıklayınız