Merhaba, bilgi alabilirmiyim?

Motorlu Tente Fiyatları


Manüel tenteler yerine motorlu tentelerin ilgi görüyor olması, özellikle sadece lüks kuruluşlarda değil, küçük işletmelerde de yeni fiyatlardan yararlanılmasının önünü açıyor. Hem evlerde hem de işletmeler tarafından kullanılabilecek şekilde doğrudan metrekare başına fiyat öğrenilerek, ne kadar bir alan için tente gerektiğinin hesaplanmasının ardından üretim yapılabiliyor. Metrekare başına fiyat öğrendiğinizde, tek fiyatla hizmet almıyorsunuz. Üç farklı kumaş olmasının dışında, farklı mekanizmanın bulunuyor olması ve ekstra olanaklardan faydalanılabiliyor olması da fiyatları doğrudan etkiliyor.

Motorlu Tente Türleri

Raylı tente, otomatik tente, motorlu tente gibi birbirinden farklı ürünlerde elde edilecek olan fiyatlar da birbirinden tamamen farklıdır. Motorlu tente satın almak için fiyat çıkartılmasını istediğinizde, montaj faaliyetleri de göz önünde bulundurularak toplam tutar açıklanacaktır. Şeffaf brandayla bir alanın kaplanması için ödenecek olan ücretle, demonte tente, izolasyonlu çadır, otomatik tente gibi ürünlerin fiyatları tamamen farklı belirleniyor.

Motorlu Tente Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Branda tente metrekare fiyatı için 300 Türk Lirası ortalama ücret belirlenmiştir. Bunun yanı sıra otomatik tente sipariş etmek istiyorsanız, Otomatik Tente ürününe özel olarak metrekare başına ödemeniz gerekecek olan tutar 450 Türk Lirası ortalamasıyla değerlendirilebiliyor. Herkes tarafından bu tentelerin yedi gün yirmi dört saat boyunca kullanıma uygun olması sağlanıyor. Binlerce kez açılıp kapanabilecek şekilde garantili, kullanışlı ve servisle her zaman için iletişime geçilebilecek şekilde firmayla iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Tente Fiyatlarını Etkileyen Durumlar

Motorlu tente satın almak isteyen kişiler tarafından özellikle tente fiyatlarıyla ilgili dikkat edilmesi gereken durumların es geçilmemesi son derece önemlidir. 5 ila 10 yıllık bir kullanım ömrüne sahip olacak ürünü, yanlış tente kumaşı seçimi nedeniyle yarı yarıya daha az bir süre kullanarak daha yüksek fiyat ödememeniz için tente özelliklerini incelemelisiniz.

Özellikle tente satın alırken, metrekare fiyatı üzerinden toplam tutarı hesaplamalı, kumaşın yapısı ve hangi türde kumaş kullanıldığına dair detaylı bilgilere ulaşmalısınız. Kullanılabilecek üç farklı kumaşın yanı sıra, motorlu tenteye yapılacak olan baskı ve kullanılacak olan tentenin motor özellikleri de fiyatları etkileyebilecek yapıya sahip oluyor.

Genel

Aramak için Tıklayınız