Merhaba, bilgi alabilirmiyim?

Giyotin Cam

Giyotin Cam

Giyotin Cam


Giyotin Cam

Cam teknolojisi her geçen yıl değişiyor. Evlerde, iş yerlerinde ve daha birçok alanda dekoratif görünümü mümkün kılan, işlevsel avantajlar sağlayan giyotin cam sistemleriyle tanışın. Giyotin camlar genel olarak dikey olarak hareket eder; sisteme bağlı olarak açılıp, kapanma gibi pek çok özelliği içinde barındırırlar. Sistemin tamamen açık olduğu durumlarda; panel alanı sabit kalır. Çalışma dinamikleri sayesinde dış cephelerde kötü hava koşullarına karşı koruma sağlar. Bu sayede yağmurdan, kardan korunabilir; sıcak ve sevdiğiniz havalarda sistemi tamamen açık hale getirerek doğal havanın keyfini çıkartabilirsiniz. Birbirinden farklı modelde ve renkte tasarlanan bu eşsiz camlar sayesinde işinizi, evinizi, dış cepheleri daha güvenli, daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Giyotin Cam Sistemleri Nelerdir?

Giyotin cam sistemleri, kullanıcıların isteklerine bağlı olarak üretilir. Farklı boyut ve ebatlarda bulunabilir. En çok tercih edilen modeller uzaktan kumandalı olanlar ve motorlu olarak üretilen modellerdir. Cam bakımından iki farklı türü bir arada barındırır. Yine kullanıcının isteğine bağlı olarak üretilen camlar ısıcam ve tek cam olarak üretilmektedir. Otomatik ve motorlu modeller herhangi bir insan gücü gerektirmez. Fonksiyonlara bağlı olarak çeşitlere ayırılabilir. Genel fonksiyonları sadece açılıp kapanma işlevi görenler, çok fonksiyonlu sistemler olmak üzere ikiye ayrılır. Çok fonksiyonlu sistemlerde yatak, dikey hareketlerin yanı sıra belirli bölümler hareketlendirilebilir. Yarı açılıp, kapanma özelliği eklenebilir. Tercihinize bağlı olarak en eşsiz modellere ulaşmak için bir adım atın.

Giyotin Camlar Nerelerde Kullanılır?

Giyotin camları birbirinden farklı pek çok alanda görebilirsiniz. Dekoratif olması, kullanım kolaylığı sağlaması, hesaplı çözümler olması ve kötü hava koşullarına karşın maksimum koruma sağlaması nedeniyle çok fazla tercih edilir. Kurumsal kullanım alanları olduğu gibi kişiler bu eşsiz çözümlerden bireysel ihtiyaçlarına yönelikte faydalanabilmektedir. Giyotin cam sistemlerinin yaygın olarak kullanıldığı alanlar ise şu şekildedir:

Kış Bahçeleri
Yaz Bahçeleri
Düğün Salonları
Teraslar
Cafeler
Restoranlar
Futbol Stadyumları
Tenteler, pergola altları

Vb. Birçok farklı alanda ve sektörde bu eşsiz çözümlere rastlayabilirsiniz. Daha güvenli ortamlar, kötü hava koşullarında üstün kontrol ve dekoratif çözümler için sizde bu sistemleri tercih edebilirsiniz.

Giyotin Cam Fiyatları Nasıl Hesaplanıyor?

Giyotin camlar bunca özelliğe, yüksek kalite rağmen oldukça hesaplı fiyatlardan sizlere ulaşıyor. Yüksek kalite standartlarına uygun giyotin cam sistemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Giyotin camlar için fiyat hesaplaması yaparken pek çok farklı faktör hesaba katılır. Fiyata etki eden faktörler ise şu şekildedir:

Otomatik veya Motor Sistem Tercihi
Cam Sistem Modeli
Zincirli – Kayışlı Sistem Tercihi

Ve son olarak fiyata etki eden en önemli faktör ise toplam metraj bilgisidir. Giyotin camhakkında daha detaylı bilgi almak ve her zaman en hesaplı fiyatlara ulaşmak için uzman kadromuzla iletişime geçin. Her zaman en iyisine sahip olun.

Genel

Aramak için Tıklayınız