Merhaba, bilgi alabilirmiyim?

Çift Açılır Tente Özellikleri ve Fiyatları


Çift açılır tente, kullanım fırsatları ve pratik bir şekilde kurulabiliyor olması nedeniyle son derece avantajlı bir üründür. Yanlara doğru çok fazla uzayabiliyor olmasının yanı sıra, enine geniş bir alanın kapatılmasını sağlıyor olması dikkat çekiyor.

Herkes tarafından otomatik tente sipariş edilebileceği gibi, özellikle de çift açılır tente için kaç metrekare ürün satın alınmak istendiğine bağlı olarak bu modellerden faydalanılabiliyor. Özellikle de güncel fiyatları üzerinden sadece metrekare başına hesaplama yapılarak, yeni modellerle ilgili siparişler verilebiliyor.

Çift Açılır Tente Özellikleri

Tentenin çift açılır özellikte ve taşınabilir şekilde kullanılmak istenmesi, herkesin faydalanabileceği bir ürün yapısını ortaya çıkarıyor. Tüm müşterilerin özellikle de bu tip bir ürün için 3 metrekare + 3 metrekare uzunluğa ek olarak dikey son derece uzun bir ürün türüne akrilik kumaşla erişilmesi mümkün oluyor.

Çift Açılır Tente Boyutları

Türkiye’de bu alanda yapılan çalışmaların ortalama 3 metrekare + 3 metrekare olması nedeniyle, 6 metrekarelik de uzunluk göz önünde bulundurularak hesaplama yapılabiliyor. Toplamda 36 metrekareye varan bir ürün için, bahçenizin büyük bir bölümünü sadece kumaş akrilik tenteyle kapatabilecek şekilde yeni ürünleri kullanmaya başlayabileceksiniz.

Herkesin yararlanabileceği bu modellerde binlerce kişiye hizmet verilmeye devam ediliyor. Boyutları 30 metrekarenin üzerine ulaşabiliyor olması, kuracağınız yerin boyuna bağlı olarak herkesin faydalanabileceği şekilde birkaç tenteyle son derece büyük bir alanın kapatılmasını sağlayacaktır.

Çift Açılır Tente Fiyatları

Çift açılır tentelerde renk, boyut ve kaç metrekarelik bir ürün satın alınmak istendiğine bağlı olarak farklı tutarlarda ödeme yapılması gerekiyor. Bu nedenle dikkat edilmesi gereken durumlara uygun şekilde, bahçenize de dahil olmak üzere pek çok farklı yere çift açılır tenteyi istediğiniz gibi kurabilirsiniz. Bu alanda 30 metrekarenin üzerinde bir alanı dahi sadece tek bir çift açılır tenteyle kapatabiliyor olmanız, ürünlerin son derece kullanışlı olmasını sağlıyor. Kullanılmasını istediğiniz kumaş ve kaç metrekarelik bir ürün yapısına sahip olması talep edildiğine bağlı olarak, ödenecek olan çift açılır tentenin fiyatı da değişecektir.

Genel

Aramak için Tıklayınız