Merhaba, bilgi alabilirmiyim?

Branda Akrilik Tente Metrekare Fiyatı


Branda tenteler için metrekare fiyatları ortalama 300 Türk Lirası olarak belirleniyor. Siparişlerinizi tüm renk seçeneklerine uygun bir şekilde katalog aracılığıyla verebilir, hangi ürünlerin satın alınabilir ve hazır durumda olduğunu öğrenerek, çok kısa süre içerisinde kurulumunun yapılmasını talep edebilirsiniz. Kurulacak olan bölgenin özel olarak incelenmesinin ve uzun ömürlü bir kullanım sürecinin oluşup oluşmayacağının öğrenilmesinin ardından akrilik tentenin kurulumu yapılabilecektir.

Branda Tente Fiyatları

Beyaz genel olarak yoğun bir şekilde balkonlarda talep edilen bir renk olmasının yanı sıra, şık bir görünüm elde edilmesi için her zaman metrekare başına ödeme yapılarak satın alınabilecek tente kumaş renklerinden birini oluşturuyor. Fiyatları doğrudan sadece kumaş için öğrenebileceğiniz gibi, brandanın ve otomatik tente mekanizmasının kurulumu da dahil bir tutarla öğrenebilirsiniz. Fiyatlar farklı ürün türleri için 60 TL ile 450 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Yerli Akrilik Kumaş Tente Fiyatı

Yeni modeller arasında yoğun bir şekilde ilgi gösterilen, özel kampanyalar aracılığıyla siparişleri verilmeye devam edilen onlarca farklı renkteki tente tasarımı için sipariş verebilirsiniz. Metrekare başına açıklanmış olan fiyatlara uygun bir şekilde renk seçiminizi yapabilir, tek renk veya çeşitli renklerin kullanıldığı özel tasarımları temin edebilirsiniz. Satın alacağınız modellerde direkt olarak montaj da dahil olacak şekilde çalışmalar gerçekleştirileceği için kullanım ve kurulum açısından problem yaşamaksızın hazır olarak teslim alabiliyorsunuz.

İthal Akrilik Kumaş Tente Fiyatları

Akrilik kumaş tente sipariş etmek isteyen müşteriler tarafından özel olarak dikkat edilen durumların başında ürünün fiyatı geliyor. Özellikle yapılan indirimler ve verilen hizmet kalitesinin avantajları nedeniyle tüm kullanım süresi boyunca hava şartlarından veya mekanizmanın yapısından kaynaklı mağduriyet oluşumu engellenmiş oluyor. İthal akrilik kumaş tente fiyatları aracılığıyla müşterilere KDV dahil, montaj ve servis hizmetleri dahil toplu bir fiyat çıkartılıyor.

İthal kumaşların yer aldığı mekanizmalarda metrekare başına fiyatlar genel itibariyle 400 Türk Lirası ortalamasına sahiptir. İndirimler ve özel kampanyalar sayesinde bahçeniz, balkonunuz veya gölgelendirme sistemi kurmak istediğiniz yerler için branda tente siparişi verebilirsiniz.

Genel

Aramak için Tıklayınız