Merhaba, bilgi alabilirmiyim?

Balkon Tente Fiyatları


Balkon tentesi satın alınması için metrekare başına belirlenen fiyatlara göre bir inceleme yapılması gerekiyor. Düzenli olarak fiyatlarda güncelleme yapılıyor ve herkes tarafından onlarca metrekareye ulaşabilen boyutlarda tente de sipariş edilebiliyor. Balkon için ise genellikle 2 ila 5 metrekare aralığında tenteler yeterli oluyor. Bu sayede hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde herhangi bir şekilde deforme olmayacak malzemeyle balkonunuzu kaplamış olabiliyorsunuz.

Balkon Tente Modelleri

Duvarlara hasar vermeyecek veya balkon demirlerinin kullanımıyla ilgili sorun oluşturmayacak şekilde tenteler yerleştirilebiliyor. Balkonun tamamını kaplayabileceğiniz gibi, belirli bir kısmının kaplanmasını sağlayabilir, bu alanda kara ve yağmura karşı da dayanıklı olan ürün sayesinde balkonunuzun her mevsim temiz ve kuru kalmasına yardımcı olabilirsiniz.

Balkon Tente Metrekare Fiyatları

Balkon tentelerinde kullanılan malzemeye bağlı olarak 300 Türk Lirası ila 450 Türk Lirası aralığında değişiklik gösterecek şekilde tente fiyatlarının ödenmesi gereklidir. Kaç metrekarelik bir tente yaptırmak istediğinize bağlı olarak, tentenin yapısına ve kumaşına göre ödeyeceğiniz tutar da değişiklik gösterecektir. Herkes tarafından direkt olarak tentelerin ustalar aracılığıyla uygun fiyatlarla montajının yapılması için de güvenli bir şekilde hizmet alınması mümkün oluyor. İthal ve yerli kumaş türlerine göre fiyatlar da değişebiliyor.

Motorlu Balkon Tenteleri

Tente satın almak ve balkonunda kullanmak isteyen kişi veya kurumların özel olarak metrekare fiyatlarını öğrenmeleri gerekiyor. Buna uygun bir şekilde hem fiyat hem de malzemelerin öğrenilmesiyle birlikte, ustaların işçiliği sayesinde tentenin balkona yerleştirilmesi mümkün olacaktır. Çok kısa süreli kullanıma sahip bir ürün türü olmadığı için, uzun yıllar boyunca kullanılabilecek kalitede ve uzun ömürlü olması sağlanan ürün yapısına sahip olması gerekiyor. Bu sayede herkes tarafından herhangi bir problem olmaksızın, her hava koşulunda bu tentelerden yararlanılması mümkün olacaktır.

Türkiye’nin her yerinden şeffaf branda alınabileceği gibi, otomatik Pergola tente için de siparişler verilebiliyor. Branda izolasyonu, demonte tente modelleri de farklı fiyat aralıklarıyla müşterilerin kullanımına sunuluyor.

Genel

Aramak için Tıklayınız