Merhaba, bilgi alabilirmiyim?

Balkon İçin Tente Önerileri


Balkon için uzun yıllardan bu yana kullanılan tente; ilk olarak Hindistan’da kullanılarak, birçok modelle günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Tente; güneşli havalarda veya diğer kötü hava koşullarında, evlerin balkonları için özel olarak tasarlanmış, korunma amacı ile kullanılan bir gereçtir. Aynı zamanda ortama ayrı bir şıklıkta katmaktadır.

Cam Balkon Yerine Neden Tente Tercih Ediliyor?

Balkon için üretilen tente; tek bir modelle kalmayıp, çeşitlere ve renklere de sahiptir. Tamamen müşterilere yönelik, onları önemseyen bir misyon geliştiren firmalar, her renk ve desende üretimini sağlamaktadır.

Cam balkon sistemleri ise kısıtlı ürün yelpazesine sahiptir. Her müşteri bütçesine uygun olmadığı durumlarda olabilmektedir. Daha kullanışlı ve işlevsellikleri fazla olması müşteriler tarafından tente tercih edilme sebeplerindendir.

Balkon İçin Tente Modelleri

Dış mekanlardan olan balkon için üretilen tente modelleri arasında seçim yapmak elbette çok zordur. Üretici firma ürettiği balkon tente modelleri öyle güzel ve şık havya sahip ki; bu nedenle alıcı müşteri, karar vermekte oldukça zorlanmaktadır.

Her geçen gün teknolojinin gelişmesiyle beraber tente modellerinde; kumandalı, elektrikli gibi ürün çeşitliliği sağlanmıştır. Seçilen ve istenen modele uygun; ister açılıp kapanan veya sabit bir şekilde üretimi sağlanıp, en kısa sürede balkona montesi sağlanıyor. Balkon ölçüsüne en uygun ve en iyi gidecek model seçimi yapılmalıdır.

Balkon Tente Fiyatları

Tente modeline göre değişen fiyatlara sahiptir. Dört mevsim balkonlarda yaşanabilir ortam oluşturan tente fiyatları; modeline, ölçüsüne, rengine ve kumaş türüne göre değişkenlik göstermektedir.

Firmalar belli zaman tarihlerinde ve aralıklarda, kampanya uygulayarak satışlarını gerçekleştiriyor. Hem peşin alımlarda hem de taksitli olarak alımlarda uygun fiyatlar müşteriye sunulmaktadır.

Tente Çeşitleri

Tente çeşitliliği ile göz kamaştırıyor. Geniş ürün yelpazesine sahip balkon için tenteler en çok tercih edilen, özellikle yazlık mekanlarda kullanılan bir uygulamadır.

En Çok Tercih Edilen Tente Çeşitleri;

  • Otomatik Tente
  • Eller Açılır Kapanır Tente
  • Teleskopik Tente
  • Sabit Tente

Daha birçok ürün seçeneğine sahiptir. Tente kullanımında kumaş, genellikle akrilik kumaş tercih edilmektedir. Bunun nedeni; güneş ışığından etkilenmemesi, böylelikle uzun yıllar boyunca solmadan kullanılmasıdır. Kullanım kolaylığı, duruşu ile evlere şıklık katmaya devam ediyor.

Genel

Aramak için Tıklayınız