Merhaba, bilgi alabilirmiyim?

Akrilik Tente Kumaşı Nasıl Seçilir?


Akrilik tente kumaşları, yerli ve ithal yapımlar olarak binlerce müşterinin kullanımına sunuluyor. Sarı, mavi, yeşil, kırmızı, kahverengi, turuncu, bordo, mor, gri ve lacivert gibi pek çok renkte siparişlerin direkt olarak firmayla iletişime geçilerek verilmesi mümkün oluyor. Yağmur geçirmeyecek, uzun süre boyunca içerisinde kar kalması durumunda dahi kar suyunun geçmesine izin vermeyecek bir kumaştan yararlanılması sağlanıyor.

Akrilik Kumaşta Güneşten Dolayı Sararma Olur Mu?

Uzun yıllar boyunca hem renkte herhangi bir atma durumu söz konusu olmayacağı için hem de ürünün gergin pozisyonda tente sistemindeki yerini koruyabileceği bir süreç için avantajlı süreç ortaya çıkıyor. İstediğiniz her zaman için teni modellerle ilgili siparişlerinizi tek renk veya birçok renge sahip olacak biçimde verebilirsiniz.

Ürünlerin belirli bölümlerinde baskıyla bir kurum veya logonun yerleştirilmesi, kumaşa zarar vermeyeceği için, reklam yapmak için de uygun olmaktadır. Akrilik kumaş bünyesinde baskı yapılması veya tente sisteminin kurulumunun ardından, bir süre sonra aşırı sıcaklardan veya yağmur suyunun yer alması halinde, üzerine güneş ışınlarının gelmesinden kaynaklanan sararmalar oluşmayacaktır. Bu açıdan özel çalışmalarla ürünlerin kalitesi arttırılmıştır.

Akrilik Kumaş Metrekare Fiyatları

Akrilik kumaşlarda metrekare fiyatları, otomatik veya manüel tente sistemlerinin yanı sıra direkt olarak müşteri tarafından belirlenecek olan ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Yedi gün yirmi dört saat boyunca yağmur, kar veya güneş ışınlarıyla karşılaşsa dahi herhangi bir deformasyonla karşılaşmayacağı garanti edilen malzemelerden yararlanılması gereklidir. Ortalama 5 ila 10 yıllık ömre sahip olan ürünlerde zaman içerisinde kullanım sorunlarının oluşmaması, ipliklerde ve kumaş yapısında sızdırmaya sebebiyet verecek deformasyonlarla karşılaşılmaması şarttır.

Gölgelendirme ve yarı yalıtım amacıyla kullanılan, dış ortamla belirli bir bölgenin ayrılmasını, kapatılmasını sağlayan sistemin verimli bir şekilde değerlendirilmesi mümkün olmayacaktır. İthal veya yerli kumaş tercihlerinize bağlı olarak, akrilik kumaşlar arasında iki kata varan fiyat farklarıyla karşılaşabilir, metrekare başına fiyatları öğrenebilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Aynı kumaş yapısının farklı renklerinin fiyat farkı bulunmadığı için, eviniz veya iş yeriniz için yapacağınız tente kurulumlarında istediğiniz renklerde ürün talebinde bulunabilirsiniz.

Genel

Aramak için Tıklayınız