Merhaba, bilgi alabilirmiyim?

Akrilik Tente Kullanım Kalitesi


Akrilik kumaş kullanılarak özel olarak tasarlanan otomatik tenteler için kırmızı, mavi, yeşil, kahverengi gibi pek çok farklı tek renkli veya çok renkli kumaşların siparişi verilebiliyor. Pek çok kurum tarafından logolu tenteler de talep ediliyor. Aydınlatma veya ısıtma cihazlarının kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir deformasyon olmaksızın sistemin değerlendirilmesi mümkün oluyor.

İthal Akrilik Tente Kumaşı

KDV dahil fiyat öğrenmek için firmanızla iletişime geçtiğinizde metrekare başına fiyat çıkarılacaktır. Gölgelendirme sistemini kurmak istediğiniz bölgeyi ölçerek metrekare hesaplaması yaptığınızda, ne kadar fiyatla karşılaşacağınızı öğrenmeniz mümkün olacaktır. Yerli tente kumaşını ve bu sistemi tercih eden müşteriler tarafından özel olarak firmadan montaj ve servis hizmeti alma olanağı da bulunuyor.

Garantili bir şekilde kurulumu yapılan sistemlerde uzun süre boyunca hem kış hem de yaz döneminde tentenin deforme olmasına neden olabilecek bir durum olmaksızın değerlendirilmesi mümkün oluyor. İthal tente tasarımları ve üretim yapısı itibariyle 10 yıla yakın süre boyunca herhangi bir hava koşulundan kaynaklanan deformasyon oluşmaksızın kullanıma uygun bir yapıya sahiptir. Üzerinde kar kalması veya yağmur suyunun günler boyunca tentenin üzerinde bulunması da kumaşa hiçbir şekilde zarar vermeyecektir. Renk atma veya zamanla tentenin çeşitli bölgelerinde güneş lekeleriyle karşılaşılmasına neden olabilecek problemler de görülmeyecektir.

Yerli Akrilik Tente Kumaşı

Yerli akrilik kumaşın kullanım ömrü göz önünde bulundurulduğunda, ithal modelle kıyaslanması halinde aynı şartlarda daha uygun fiyatla karşılaşılacaktır. Yerli kumaşın yapısı itibariyle üretim sürecinden dolayı ortalama 5 ila 8 yıllık bir dönemde herhangi bir deformasyonla karşılaşılmaksızın kullanılması mümkün olacaktır. Hem otomatik modeller için hem de manüel olarak değerlendirilebilecek yapıya sahip olan tenteler için en çok ilgi gösterilen ürün türlerinden bir tanesidir.

Akrilik tente ve motorlu tente sistemlerinin montajıyla ilgili işlemlerde siparişi verirken firmadan toplu bir fiyat alabilirsiniz. Her zaman için metrekare başına fiyat belirlenirken, diğer yandan servis ve montaj hizmeti almak istemeniz halinde ekstra toplam maliyetle karşılaşılacaktır. Kurulum sürecinde test yapıldıktan sonra, hiçbir sorun olmadığı anlaşıldığında yerli veya ithal malzeme tercih edilmiş olması fark etmeksizin sistem hazır halde teslim edilecektir.

Genel

Aramak için Tıklayınız